Regeneratory sygnału i transceivery

Uściślij
Punkt dostępu repeater d-link covr-c1203 lan wifi (3 szt.)
Punkt dostępu repeater d-link covr-c1203 lan wifi (3 szt.) CHF 339,00
Delock 86186 Moduł nadawczo-rentowy SFP 1 Gbps 550 m Moduł typu SX Wyprzedaż
Delock 86186 Moduł nadawczo-rentowy SFP 1 Gbps 550 m Moduł typu SX CHF 25,95 CHF 23,95
Linky repeater sygnału
Linky repeater sygnału CHF 109,00
Punkt dostępu powtarzający asus 90ig01x0-bo210 n300 10 / 100 Mbps 2 x 2 dbi
Punkt dostępu powtarzający asus 90ig01x0-bo210 n300 10 / 100 Mbps 2 x 2 dbi CHF 40,95
Adapter bezprzewodowy - adapter USB WLAN Nano 802.11n/g/b 150Mb/s Wyprzedaż
Adapter bezprzewodowy - adapter USB WLAN Nano 802.11n/g/b 150Mb/s CHF 18,95 CHF 10,95
Bezprzewodowy wzmacniacz Wi-Fi - Biały Wyprzedaż
Bezprzewodowy wzmacniacz Wi-Fi - Biały CHF 37,95 CHF 23,95
Bezprzewodowy wzmacniacz Wi-Fi - Czarny Wyprzedaż
Bezprzewodowy wzmacniacz Wi-Fi - Czarny CHF 37,95 CHF 23,95
Moduł transceiver SFP Digitus DN-81001 1 Gbps 20000 m Moduł typu LX Wyprzedaż
Moduł transceiver SFP Digitus DN-81001 1 Gbps 20000 m Moduł typu LX CHF 24,95 CHF 21,95
Punkt dostępu repeater fritz! 1750e 5 ghz wifi wps biały
Punkt dostępu repeater fritz! 1750e 5 ghz wifi wps biały CHF 119,00
Punkt dostępu repeater fritz! ac1700 wifi lan mbps biały
Punkt dostępu repeater fritz! ac1700 wifi lan mbps biały CHF 179,00
Punkt dostępu repeater tp-link tl-wa854re 300 Mbps wps wifi biały
Punkt dostępu repeater tp-link tl-wa854re 300 Mbps wps wifi biały CHF 24,95
Repeater 3 w 1 edimax ew-7438rpn min n300 uniwersalny
Repeater 3 w 1 edimax ew-7438rpn min n300 uniwersalny CHF 30,95
Ubiquiti Rj45 - Moduł nadawczo-wodziarza Sfp Sfp do Rj45 1G
Ubiquiti Rj45 - Moduł nadawczo-wodziarza Sfp Sfp do Rj45 1G CHF 32,95
Startech Hp Jd119B 1000Base Lx Sfp Transceiver Sm
Startech Hp Jd119B 1000Base Lx Sfp Transceiver Sm CHF 79,00
Startech Hp Jd118B 1000Base Sx Sfp Transceiver Mm
Startech Hp Jd118B 1000Base Sx Sfp Transceiver Mm CHF 74,00
Startech Gigabit Fiber Sfp Transceiver Sm Lc 10Km
Startech Gigabit Fiber Sfp Transceiver Sm Lc 10Km CHF 94,00
Tp-Link TXM431-SR 10G Base-SR SFP+ LC — urządzenie nadawczo-odbiorcze LC
Tp-Link TXM431-SR 10G Base-SR SFP+ LC — urządzenie nadawczo-odbiorcze LC CHF 79,00
Punkt dostępu repeater tp-link deco p9 5 ghz 300-867 Mbps (3 szt) biały
Punkt dostępu repeater tp-link deco p9 5 ghz 300-867 Mbps (3 szt) biały CHF 389,00
Punkt dostępowy repeater mikrotik rbldfg-5acd wifi 5 ghz 867 mbit/s biały
Punkt dostępowy repeater mikrotik rbldfg-5acd wifi 5 ghz 867 mbit/s biały CHF 84,00
Punkt dostępu repeater tp-link tl-wa850re 300n rj45
Punkt dostępu repeater tp-link tl-wa850re 300n rj45 CHF 29,95
Wi-fi repeater engel pw3000 2.4 ghz 54 mb/s biały
Wi-fi repeater engel pw3000 2.4 ghz 54 mb/s biały CHF 27,95
Punkt dostępu repeater wybitny em4594 2.4 ghz biały
Punkt dostępu repeater wybitny em4594 2.4 ghz biały CHF 20,95
Punkt dostępu repeater d-link dwl-8620ape 5 ghz biały
Punkt dostępu repeater d-link dwl-8620ape 5 ghz biały CHF 599,00
Punkt dostępu repeater mikrotik rbsxtsq5hpnd wifi 5 ghz lan biały
Punkt dostępu repeater mikrotik rbsxtsq5hpnd wifi 5 ghz lan biały CHF 74,00
Punkt dostępu repeater tp-link tl-wa860re wifi n300 2t2r
Punkt dostępu repeater tp-link tl-wa860re wifi n300 2t2r CHF 44,95
Punkt dostępowy repeater mikrotik rbcapl-2nd wifi 2.4 ghz 300 mbit/s biały
Punkt dostępowy repeater mikrotik rbcapl-2nd wifi 2.4 ghz 300 mbit/s biały CHF 40,95
Punkt dostępu repeater fritz! n300 300 Mbps wifi wps biały
Punkt dostępu repeater fritz! n300 300 Mbps wifi wps biały CHF 48,95
Wi-fi repeater tp-link tl-wa855re 300 Mbps rj45 biały
Wi-fi repeater tp-link tl-wa855re 300 Mbps rj45 biały CHF 34,95
Punkt dostępu repeater mikrotik rb911g-5hpacd-qrt 5 ghz poe biały
Punkt dostępu repeater mikrotik rb911g-5hpacd-qrt 5 ghz poe biały CHF 249,00
Punkt dostępowy repeater tp-link deco m3w 5 ghz 300-867 Mbps biały
Punkt dostępowy repeater tp-link deco m3w 5 ghz 300-867 Mbps biały CHF 69,00
Wzmacniacz punktu dostępu d-link dap-1325 n300
Wzmacniacz punktu dostępu d-link dap-1325 n300 CHF 36,95
D-LINK 1000Base-SX Przemysłowe nadawczo-nadawczo-nadawczo-transceiver SFP Multimode 850nm - 550m
D-LINK 1000Base-SX Przemysłowe nadawczo-nadawczo-nadawczo-transceiver SFP Multimode 850nm - 550m CHF 169,00
Bezprzewodowy miniwianasieć Wi-Fi Wyprzedaż
Bezprzewodowy miniwianasieć Wi-Fi CHF 45,95 CHF 26,95
Uściślij